فیلرهای ال جی

مقدمه

فیلر الجی توسط یکی از معتبرترین شرکتهای دارویی جهان LG chem تولید می‌شود. این فیلر با نام تجاری Yvoire محصولات دارویی و زیبایی خود را وارد بازار نموده است.

در حال حاضر شرکت آفامد نماینده انحصاری این برند در ایران بوده و با تاییدیه های رسمی و جاری کشور، مدل‌های متنوع آن را بصورت مستقیم در اختیار پزشکان گرامی قرار می‌دهد.

فیلرهای ال جی

  • با اثر حجم دهندگی بالا (Volumizing Effect)

هیالورونیک اسید موجود در فیلرهای LG، با استفاده از ماده BDDE فرآیند cross-link را انجام می دهد؛ این ماده سازگاری کامل با آنزیم های بدن دارد و به دلیل خاصیت جذب مولکول های آب بیش تر در طی زمان، باعث ماندگاری طولانی مدت حجم تزریق شده در بافت ها می شود.

  • دارای ویسکوالاستیسیته و پایداری مولکولی بالا (High Viscoelasticity and Stability)

ذرات تقویت شده پس از فرآیند بهینه سازی،  هیالورونیک اسید پایدار و منسجمی را فراهم نموده اند که باعث ماندگاری طولانی مدت و ظاهری یکنواخت و طبیعی می شوند.

  • ایمنی بالا (Safe)

واحد میکروب شناسی کمپانیLG، در تولید هیالورونیک اسید YVOIRE، از سلولهایی با منشا سنتزی استفاده نموده است.

هم چنین با بهره گیری از تکنولوژی HICE Cross-linker های کمتری در این فرآیند به کار رفته است و به دلیل ایمنی بسیار بالای این محصول، قبل از تزریق نیازی به تست بر روی پوست نمی باشد.

  • تزریق آسان (Convenient Administration)

طراحی منحصر به فرد سرنگ Yvoire امکان تزریق بسیار آسانی را فراهم نموده است.

این فیلرهای دارای مدل های مختلف با کاربردهای متفاوتی می باشد

  • فیلرهای الجی با بهره گیری از تکنولوژی HICE

برای به دست آوردن محصولی یکنواخت و همگن، با ماندگاری بیشتر و همچنین ایجاد کمترین واکنش حساسیت در بدن ، باید کلیه مولوکول های فیلر مورد نظر در جریان رتیکولاسیون قرار گیرند . رتیکولاسیون باعث میگردد تا زنجیره های اسید هیالورونیک توسط پل هایی با یکدیگر اتصال مستحکمی برقرا نمایند، این اتصال مانع از تخریب فیلر در مقابل آنزیم های موجود در بدن می شود که نهایتا باعث دوام و استمرار حضور آن در بدن می گردد جریان رتیکولاسیون در حضور ماده بوتان دیول دی گلیسیدیل اتر (BDDE) تحقق می یابد و هر چه ماده ی BDDE کمتری مورد نیاز باشد، احتمال واکنش های آلرژیک نیز کمتر است دراین فیلر جهت افزایش میزان Crosslinking از تکنولوژی منحصر به فرد HICE استفاده شده است در واقع این تکنولوژی به وسیله پخش کردن cross-linker (ماده BDDE) در مرکز تجمع هیالورونیک اسید -جایی که هیالورونیک اسید متمرکز شده است  باعث به دست آوردن بیش ترین میزان Crosslinking در ازای کم ترین استفاده از ماده BDDE می شود.

تحقیقات انجام شده نشان می دهد که در مقایسه با دیگر محصولات، فیلر YVOIRE بیشترین میزان  انعطاف پذیری  (Elasticity) با کمترین میزان cross-linker ها را داشته است.

فرآیند پیری پوست پدیده بیولوژیکی پیچیده ای است که اجزا مختلف پوست انسان را تحت تاثیر قرار می دهد. پیری پوست شامل دو نوع می باشد که عبارتند از پیری درونی و پیری بیرونی. پیری درونی عمدتاً توسط عوامل ژنتیکی تعیین می شود و پیری بیرونی اغلب پیری بر اثر نور نیز نامیده می شود. در هر دو نوع پیری ترمیم لایه های زیرین پوست نسبت به قبل، کندتر صورت می گیرد، بافت کلاژن تحلیل رفته و در نتیجه خاصیت ارتجاعی و حجم بافت زیرین پوست کاهش می یابدافزایش بافت نرم یا مواد پر کننده ، برای ترمیم آتروفی زیر پوستی همراه با پیری و درمان پوست پیر شده ، طراحی شده است . مواد پر کننده ی مختلفی برای این نوع درمان وجود دارد ، به طور مثال کلاژن گاوی اصلی و گلوتار آلدئید متصل شده به کلاژن گاوی، کلاژن های حیوانی، انسانی و غیره که علیرغم اینکه مواد پر کننده ی موثری بودند، ایراداتی نیز داشتند. این اشکال شامل ایمونوژنیسیتی آن ها و همچنین واکنشهای فوق حساسیت آنها است. از این رو نیاز مبرمی به وجود ماده ای بدون عارضه در این زمینه وجود داشت . کمپانی LG که در طول دهه های گذشته محبوبیت بسیار زیادی در زمینه تولید و ساخت محصولات الکترونیکی، با کیفیت بالا به دست آورده است، با ورود به شاخه ی پزشکی، جزء اولین کمپانی هایی است که تحقیقات گسترده خود را از سال 1990در این زمینه آغاز کرده این کمپانی با بهره گیری از تیم مجرب پزشکی اقدام به تولید هیالورونیک اسید (HA) سنتزی نموده است.HA تولید شده کاملا با بافت بدن سازگار است و میکروسفرهای موجود در آن به اندازه ای بزرگ هستند که فاگوستیز نمی شوند و طول عمر بیشتری نسبت به سایر مواد پر کننده دارند.

پس از تزریق بالاترین میزان حجم مورد نیاز و همینطور بیشترین اثر ماندگاری در بافتها وجود دارد. همچنین تحقیقات نشان داده اند که فیلر Yvoire بیشترین میزان الاستیسیته، با کمترین میزان استفاده از cross-linker ها را داشته است.

  • فیلر Classic S و Classic plus (0.3%  lidocaine)

جهت برطرف نمودن چروک اطراف ناحیه چشم و برجسته نمودن لب طراحی شده است. ذرات کوچک و یکنواخت موجود در ژل با حجم و تجمع بالای هیالورونیک اسید فضاهای خالی بین بافت ها را پر کرده و ظاهری طبیعی و هموار ایجاد می کند.

ال جی

Component: Cross-linked Hyaluronic Acid 22mg/mL

Contents: 1mL syringe / box

Needles: 27G & 30G Terumo thin-wall needles

Average particle size 400㎛

کاتالوگ محصول

تصاویر قبل و بعد

 
ال جی قبلال جی بعد